Kontakt SOBBL

For henvendelser vedr. medlemskap, må medlemsnr. eller fødselsdato oppgis i meldingen.

SOBBL

Åpningstider 
Mandag – fredag 08:00 – 16:00
I perioden 15.05 – 15.09: 08:00-15:30

Besøksadresse: 
St. Marie Gate 112
1725 SARPSBORG

Postadresse: 
Postboks 335
1702 SARPSBORG

Telefon: 69 13 10 00
E-post: sobbl@sobbl.no

Kontaktpersoner SOBBL

AdministrasjonenDirekte nr.E-post
Sentralbord69 13 10 00sobbl@sobbl.no
Sentralbord Ask & Partners69 11 32 00sarpsborg@gpartners.no
Adm.dirDirekte nr.MobilE-post
Trygve Kristoffersen69 13 10 2199 54 49 20trygve@sobbl.no
Økonomi og ForvaltningDirekte nr.E-post
Bente Nordli69 13 10 10bente@sobbl.no
Hanne Dybedahl69 13 10 17hanne.dybedahl@sobbl.no
Lars Henning Stang69 13 10 18larshenning@sobbl.no
Linda Olsen69 13 10 11linda.olsen@sobbl.no
Sissel Berger Steen69 13 10 14sissel.steen@sobbl.no
Helen Kjøniksen69 13 10 05helen@sobbl.no
Sonja Deryckere69 13 10 19sonja@sobbl.no
Håvard Bøe69 13 10 29havard@sobbl.no
Karine Torstensen69 13 10 45karine@sobbl.no
Monica Holmen69 13 10 38monica@sobbl.no
Renate Brynthe Hansen69 13 10 06renate@sobbl.no
Maria Lillestølen Glende69 13 10 20maria@sobbl.no
Felleskostnader - inkassoDirekte nr.E-post
Vigdis Borge69 13 10 15vigdis@sobbl.no
TekniskDirekte nr.MobilE-post
Carsten Ianke69 13 10 2490 54 11 57carsten@sobbl.no
Olav Halvorsen Sikkeland69 13 10 2890 10 30 72olav@sobbl.no
Glenn Eriksen69 13 10 2792 25 18 10glenn@sobbl.no
VaktmesterMobilE-post
Rune Eriksen41 65 57 75rune@sobbl.no
Ulf Marthinsen99 22 90 18ulf@sobbl.no
Lars Smerkerud90 82 26 40lars.smerkerud@sobbl.no
Steinar Svendsen99 54 49 59steinar@sobbl.no

Scroll to Top